A 2022 – 2023-as tanévben
Főállású tanáraink
Név | Szaktantárgyak |
dr. Paróczainé Varga Ildikó főigazgató osztályfőnök 4. osztály |
4. és 8. osztály matematika |
Földi Erika főigazgató helyettes |
5. osztály technika és tervezés, 7. osztály biológia |
Bíró-Varga Anett osztályfőnök 1. osztály |
magyar, matematika, ének, technika és tervezés, testnevelés, tánc és mozgás |
Hartl Endréné 1. osztály, napközi |
napközi |
Visnyár Gabriella osztályfőnök 2. osztály |
magyar, matematika |
Dénesné Hajek Katalin 2. osztály, napközi |
technika és tervezés, napközi |
Somoskői Andrea osztályfőnök 3. osztály |
magyar, matematika, ének, technika, környezet, etika |
Mosoniné Mézinger Éva 3. osztály napközi |
napközi |
Petrovics Elina | 4. osztály magyar, ének, 3. és 4. osztály angol |
Földi Györgyné osztályfőnök 5. osztály, napközi |
4. osztály környezet, 5. osztály természetismeret |
Asan Adrienn osztályfőnök 6. osztály |
biológia, kémia, természettudományok |
Kirner Erzsébet osztályfőnök 7. osztály |
5-8. osztály testnevelés, erkölcstan |
Kalcsó Gábor osztályfőnök 8. osztály |
7-8. osztály fizika, 5-8. osztály technika, digitális kultúra, tanulószoba |
Takács Enikő | 1-8. osztály vizuális kultúra |
Nagy Virág | 2-4. osztály testnevelés, tánc és mozgás |
Óraadó tanáraink
Név | Szaktantárgyak |
Murányi Bálint | 7-8. osztály földrajz, 6. osztály hon- és népismeret |
dr. Paróczai Csaba | 5-8. osztály történelem |
Kazareczki Darinka | 8. osztály magyar nyelv és irodalom, könyvtár |
Valenta Linda | 5. osztály magyar nyelv és irodalom, 7. osztály dráma |
Sáriné Princz Ildikó | 6-8. osztály német nyelv |
Gordos Mária | 5-8. osztály ének |
Vincze Béla | 5-7. osztály matematika |
Zsély Ágnes | 6-7. osztály magyar nyelv és irodalom |
Takács Dóra | napközi |
Klecsány Anikó | fejlesztő pedagógus |
Gordosné Vajai Mónika | fejlesztő pedagógus |
Lakatos Barbara | fejlesztő pedagógus |
Szakkör
Név | Tárgy |
Sáriné Princz Ildikó | Német |
Kirner Erzsébet | Sport |
Kisegítő személyzet
Bartusné Stánitz Magdolna | Iskolatitkár, 1-8. osztály hittan |
Csábi Mihályné | pedagógiai asszisztens |
Magyar Mónika | szabadidő-szervező,5., 8. osztály angol |
Berki Mariann | technikai dolgozó |
Szabó Ilona Veronika | technikai dolgozó |
Hibó Tamás Alapfokú Művészeti Iskola dráma és színjáték és képzőművészeti csoportjai működnek iskolánkban.
Tartja:
Dráma és színjáték: (feltöltés alatt)
Képzőművészet: Takács Enikő
Kedd (alsósok 1300 -1430)
Kedd (felsősök 1430 – 1600)
Péntek (alsósok 1300 -1430)
Péntek (felsősök 1430 – 1600)
Iskolánkban
alsó tagozaton három napközis csoport,
felső tagozaton 1 tanulószobai csoport működik.
alsó tagozaton három napközis csoport,
felső tagozaton 1 tanulószobai csoport működik.
Iskolai könyvtár nyitvatartása: 1330 – 1600