Tegyünk a Földért, és közben segítsük a település iskoláját!

A sulizsák programnak köszönhetően most lehetőség nyílik arra, hogy megszabaduljunk az otthon felgyűlt, és nem használt ruházattól, lakástextiltől, és közben még a somosi iskolát is támogatjuk.

Nem kell mást tennie, csak különválogatni a női, férfi, gyermekruházatot, cipőket és lakástextilt, bezsákolni, melynek a súlya 10 kg legyen körülbelül, és bevinni az iskolába. Melyet megtehet hétköznaponként reggel 8.00 órától, délután 16.30 óráig, vagy előre egyeztettetett időpontban a kultúrházba, ami a Petőfi Sándor Művelődési Ház facebook oldalán messenger üzenetben lehetséges.

Az így összegyűjtött ruházatot a szállító mérlegeli, elviszi, és az ezért járó összeget a Dr.Krepuska Géza Általános Iskola részére átutalja.

A ruházat leadási határideje 2023.január 13. hétfő, délután 16.00 óra.

Kérjük, hogy szakadt, koszos, vizes textilt ne tegyenek a zsákba!
Amiket lehet hozni:
• Női, férfi és gyerek ruhadarabok
• Összepárosított cipők (ezeket kérjük cipőfűzőjüknél vagy más módon összekötni)
• Kézitáskák
• Sapkák, kalapok, sálak