Tisztelt Szülők!

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága az idei évben is meghirdeti nagy sikerű Sulimoped programját az általános iskola 8. osztályosai és a középiskola 9-10. osztályosai részére.

A program célja, hogy az általános iskola 8. valamint a középiskola 9. és 10.évfolyamán tanuló diákok az Országos Rendőr-főkapitányság – Országos Baleset-megelőzési Bizottságának támogatásával, díjmentesen segéd-motorkerékpár vezetésére jogosító engedélyt szerezhessenek.

A képzésben részt vevő gyerekeknek az alábbi feltételeknek kell megfelelni:

• amennyiben a járványügyi helyzet megengedi személyes beszélgetés a jelentkező gyermekekkel

• csak az jelentkezzen, aki legkésőbb (a forgalmi vizsga időpontjáig) 2022. júniusában a 14. életévét betölti, tehát a tanfolyam már 13 és fél évesen megkezdhető.

• szülői beleegyező nyilatkozat kitöltése

• a szülő és a képző szerv között létrejött szerződés

Jelentkezési határidő 2021. október 11.