Iskolánkban már jó pár éve “hagyomány” a természetismereti napok megszervezése és lebonyolítása. Szeptembertől júniusig 3 ilyen napunk van: egy ősszel, egy télen és egy tavasszal. Igen közkedveltek ezek a napok mind a diákok, mind a tanárok körében, hiszen nem az iskolapadban tanulnak a gyerekek, hanem kint a szabadban.

Ez alkalommal az idei tanév első, őszi természetismereti napra került sor. Reggelről, kb. egy – másfél órás program keretén belül az osztályok forgószínpad szerűen, különféle vetélkedőkön, feladatokon vettek részt, mindezt a Bükki Nemzeti Park közreműködésével.

Erről képek:

 

Feltöltés alatt

Ezután az osztályok külön – külön elindultak túrázni. Erről láthatunk itt képeket:

2. osztály – Salgótarján tóstrand

 

3. osztály – Salgótarján, Kálvária

 

6. osztály: Medves – fennsík

 

7. osztály – Somoskői-vár