Tisztelt Szülők!

A koronavírus 3. hullámának terjedése miatt az iskolánkban is tantermen kívüli, digitális formában zajlik az oktatás 2021. március 8-tól március 31-ig. A tavaszi szünet (a tanév rendje szerint) 2021. április 1. – 6. között lesz. Kérjük, hogy március 8-tól április 7-ig a tanulók ne jelenjenek meg az iskolában!

Az Emberi Erőforrások Minisztere 17/2021 (III.5.) EMMI határozata Köznevelési intézmények működését érintő egyes vészhelyzeti intézkedések 6. pontja alapján, a kontaktusszám minél jelentősebb csökkentéseérdekében gyermekfelügyelet szervezésére nem kerül sor az iskolánkban sem.

A tanulás órarend szerint online felületeken fog történni, és amennyiben a tanuló nem vesz részt az oktatásban, az hiányzásnak minősül!

További információkat itt a honlapon, az iskola facebook oldalán, az iskola telefonján, illetve az illetékes osztályfőnököknél kaphatnak.

Megértésüket és együttműködésüket kérjük, és köszönjük!