Tisztelt Szülők!

Iskolánk kiemelten fontosnak tartja, hogy tanulóink biztonságos és szép környezetben töltsék napjaikat. Éppen ezét lehetőségeink szerint folyamatosan újítjuk fel a különböző termeket és tereket. Idén a főbejárat felújítását vettük tervbe. Ennek keretében kicseréljük a burkolatot és megjavíttatjuk a kaput. A munkálatok elvégzésében segítségünkre van Somoskőújfalu Község Önkormányzata, amely szakembereket biztosít a kivitelezéshez, de a szükséges anyagokat nekünk kell beszereznünk. A kivitelezést július-augusztus folyamán tervezzük. A munkálatok elvégzéséhez szükséges anyagmennyiség a következő:

A kapu javításához:

• 2 tábla 2 mm-es 1000 x 2000 mm-es vaslemez

• 1 szál 40 x 5 mm-es laposvas

A térkövezéshez:

• 30 m2 térkő

• 10 db szegélykő (1 méteres)

• 1 m3 hatvani sóder

• 5 db ACO-folyóka (1 méteres)

Ezen felül szükséges még a bontási törmelék elszállítása, és a munkálatok végeztével egy esztétikai rendezés.

Arra kérjük Önöket, hogy ha a munkálatok bármely részéhez anyaggal, eszközzel, munkával, esetleg anyagi felajánlással hozzá tudnak járulni, akkor azt jelezzék az iskola vezetősége felé!

Köszönjük együttműködésüket!

Dr. Paróczainé Varga Ildikó