Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Kormány döntése értelmében általános iskolánk 1-4. évfolyama 2021. április 19. hétfőtől jelenléti neveléshez-oktatáshoz tér vissza.

Jelenléti és digitális oktatás párhuzamosan nem folytatható.

Írásbeli kérelem alapján lehetőség van arra, hogy alapos indokkal az intézményvezető a tanulói távolmaradást igazoltnak tekintse. A kérelemhez szükséges csatolni az alapos indokot bizonyító dokumentumot (orvosi igazolás) is.

Az általános iskola 5-8. évfolyamán a tanulók 2021. május 10-ig továbbra is digitális munkarendben vesznek részt. A szülő az általános iskola 5-8. évfolyamos gyermekének kérhet felügyeletet május 10-ig.

Az igazolt és igazolatlan hiányzásokra vonatkozó szabályok változatlanul érvényesek.

Intézményünknek továbbra is be kell tartani a korábban elrendelt járványügyi óvintézkedéseket (maszk, szellőztetés, fertőtlenítés)

Tanulóink a tanórák befejezése után a szülő írásbeli jelzése alapján haza mehetnek, s otthon készülhetnek fel a következő tanítási napra. Intézményünkben a felügyelet és az étkezés természetesen biztosított.

Somoskőújfalu, 2021. április 16.
Sáriné Princz Ildikó
intézményegység vezető