A Zenthe Ferenc Színház gyermekek számára meghirdetett, számos műfajból merítő bérletsorozatai a nevelő-oktató munka kiegészítéséül szolgálnak.

Az elmúlt hónapokban a Zenthe Nyár előadásai, valamint vendégjátékaink során nagy örömmel tapasztaltuk meg azt, hogy milyen sok gyermek volt jelen előadásaikon és mennyire vágynak a színházi élményre!

A felső tagozatos diákok számára (5-8. évfolyam) ajánlott 4 előadásos bérletsorozat, a Molnár Tibor-bérlet:

Nógrádi/Varga/Janik: Gyerekrablás a Palánk utcában – krimi-vígjáték két részben

Lewis Caroll: Alice Csodaországban – táncjáték

Mikszáth Kálmán/Deres Péter: Szent Péter esernyője – vígjáték

+1 ajándék előadás

Bérletár: 3.000 Ft, jegyár: 1.500 Ft. Október és április között, hétfői napokon, 14 órától.

Óvodás és a kisiskolások (1-4. osztályos gyermekek) számára ajánlott bérletsorozat, a Tudor- és Vidor bérlet:

Jókai Mór: Szaffi – táncmese

Csukás István/ Darvas Ferenc: Ágacska –mesejáték

Berg Judit: Rumini – gyermek táncjáték egy felvonásban

Kocsis Rozi: Széttáncolt cipellők – mesejáték

Szálinger Ferenc színpadi adaptációja: Csillagszemű – mesejáték

Betűország –mesekoncert

Bérletár: 5.100 Ft, jegyár: 1.000 Ft. Október és április között, csütörtöki napokon, a Tudor bérlet 10 órától, a Vidor bérlet 14 órától